تور تایلند

چگونه می‌ توان برای مسافرت به تایلند از تور تایلند استفاده کرد؟ شما برای سفر چه شیوه‌ ای را انتخاب می‌ کنید؟ سالانه افراد زیادی شرق آسیا را برای مسافرت‌ های خود انتخاب می‌ کنند که یکی از مقاصد گردشگری بسیار خوب و مفرح آن تایلند می‌ باشد. تایلند به علت آب و هوای استوایی خودش یک منطقه طبیعی بی‌ نظیر محسوب می‌ شود که با کوه‌ های فراوان، جنگل‌ های متعدد و شهرهای ساحلی بی‌ نظیر خودش در بیش تر مواقع سال امکان گردش و تفریح را برای گردشگران فراهم کرده است و افراد به شیوه‌ های مختلفی اقدام به سفر می‌ کنند که یکی از این راه‌ ها نیز مسافرت از طریق تور تایلند می‌باشد. در این مقاله تور تایلند و برخی از زیبایی‌ های این کشور را بررسی می‌ کنیم.

آشنایی با تور تایلند

گفتیم که یکی از مناطق بی‌ نظیر در شرق آسیا تایلند است که آن را می‌ توان یک مجموعه استثنایی از شهرهای ساحلی، کوهستان‌ های دلربا و جنگل‌ های متعدد دانست که همه ساله نظر گردشگران فراوانی را به خودش جلب می کند، بنابراین این کشور برای آن دسته از افرادی جذاب است که علاقه مند به فرهنگ و رسوم باستانی می‌ باشند که در کنار آن می‌ توانند از جاذبه‌ های گردشگری این کشور نیز دیدن کنند، چون در تایلند شما معابد و بناهای بی‌ شماری را می‌ بینید که تمامی آنها با ویژگی‌ های خاصی بنا شده‌اند، به همین دلیل است که تور تایلند در طی سال چندین مرتبه توسط شرکت‌ های مسافربری مختلفی برگزار می‌ شود که البته تمامی آنها شرایط ویژه‌ای را برای تورهای خودشان در نظر می‌ گیرند، بنابراین اگر علاقه مند به سفر از طریق تور تایلند هستید، می‌ توانید شرایط این شرکت‌ های مسافربری را با یکدیگر مقایسه کرده و در هر کدام که ویژگی‌ ها و شرایط خوبی را داشتند، همان را برای تور تایلند انتخاب کنید.

تور تایلند

تورهای پیشنهادی

تور قطر

تور مالزی

تورهای لحظه آخری تایلند

احتمالاً شما هم واژه تورهای لحظه آخری را شنیده باشید که توسط برخی از آژانس‌های مسافرتی برگزار می‌شوند، تورهای لحظه آخری به آن دسته از تورهای می‌گویند که آژانس‌های مسافرتی به علت تکمیل نشدن ظرفیتشان در ساعاتی پیش از حرکت اعلام می‌کنند. این تورها را می‌توان یک فرصت استثنایی برای آن دسته از افرادی دانست که به دنبال مدیریت هزینه‌های سفر هستند، چون تورهای لحظه آخری قیمت‌های پایین‌تری دارند، اما در عوض شما از همان امکاناتی برخوردار خواهید بود که در دیگر تورها نیز از آنها استفاده می‌کنید. البته اینکه تور لحظه آخری برای هر کشوری برگزار شود یا خیر بستگی به فصل مسافرت، میزان استقبال گردشگران و شرایط آژانس‌های مسافرتی دارد. شما نیز جهت اطلاع از این نوع تورها می‌توانید به سایت شرکت مسافربری مورد نظرتان مراجعه کرده و در جریان برنامه‌های آنها باشید.

مکان‌های پربازدید تایلند

در هنگام سفر به تایلند با استفاده از تور تایلند این تورها شما را به مکان‌های مختلفی می‌برند که البته برخی از آنها ممکن است با محدودیت‌هایی مواجه باشند و شما تنها از برخی مکان‌های دیدنی این کشور دیدن کنید که این موضوع با توجه به قیمت تورها تعیین می‌شود، اما چند نمونه از مکان‌های دیدنی این کشور عبارتند از:

  • معبدهای شگفت انگیز

تایلند جاذبه‌ های گردشگری بسیار زیادی دارد که برخی از آنها مربوط به معماری‌های زیبا و شگفت انگیز آن جهت ساخت معبدهای بودایی می‌باشد. به طوری که شما ۸ معبد بسیار زیبا و شگفت‌انگیز بانکوک را می‌توانید در این شهر ببینید که از زیبایی بی‌نظیری برخوردار است. پس از آن نیز موزه‌ها و گالری‌ها شما را شگفت زده خواهند کرد تعداد موزه‌ها در شهر بانکوک به اندازه‌ای است که این کشور را به سرزمین موزه‌های تاریخی و هنری تبدیل کرده است.

  • جزایر اطراف پوکت

معابد و موزه‌ها تنها مراکز و دیدنی‌های کشور تایلند نیستند، شما در سفر به این کشور می‌ توانید شش جزیره در اطراف پوکت را نیز ببینید که قطعاً زیبایی‌های این مکان شما را شگفت زده خواهد کرد، چون از زیباترین جزایر جهان محسوب می‌شود و یکی از دلایلی که افراد زیادی تور تایلند را انتخاب می‌کنند همین جزایر و زیبایی‌های آنها می‌باشد.

نکات مهم سفر به تایلند

نکات سفر به تایلند

  • قبل از سفر، اطلاعات لازم در مورد فرهنگ و آداب و رسوم تایلند را کسب کنید.
  • چند عبارت کلیدی به زبان تایلندی یاد بگیرید.
  • پول خود را به ارز تایلند تبدیل کنید.
  • از آب آشامیدنی تصفیه‌شده استفاده کنید.
  • مراقب جیب‌برها باشید.

جمع‌ بندی

در این مقاله تور تایلند و نکاتی در خصوص برگزاری این تورها را بررسی کردیم که به شما کمک می‌کند بیشتر با تورهای مسافرتی  آشنا شوید. در سایت توربین نحوه برگزاری تور تایلند معرفی شده است.

مراحل رزرو تور

تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرار داد و هزینه نور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی 24 ساعته تا پایان سفر

تــــــورهای پیشنهــــــادی

ســــــوالات متــــــداول

بهترین فصل سفر به تایلند کی است؟

بهترین فصل سفر به تایلند زمستان است.

اعتبار ویزا توریستی تایلند چند روز است؟

ویزا توریستی تایلند 60 روز و یک بار ورود است.

شماره شما با موفقیت ثبت شد